Czyste powietrze dla wszystkich pracowników

Nacisk na świeże powietrze w środowisku pracy wzrósł w czasach Covid-19.

Teraz, gdy opracowaliśmy GeoGo Mini White Line, do użytku w kontaktach z pacjentami (np. u dentystów), otrzymaliśmy zapytania o mobilny agregat do oczyszczania powietrza. Nazywamy to GeoGo Clean.
Na przykład hiszpańska spółka zależna dużej międzynarodowej firmy poprosiła o umieszczenie 40 jednostek w strategicznych miejscach wokół obszarów roboczych. Dzieje się tak zarówno w biurze, salach konferencyjnych, stołówce i innych miejscach, w których gromadzą się ludzie. Ponieważ urządzenie jest mobilne, nie jest wymagana instalacja. Jest to rozwiązanie typu plug-n-play – wystarczy je podłączyć, włączyć i dostosować ssanie do swoich potrzeb.
GeoGo Clean ma filtry, które zatrzymują cząsteczki takie jak kurz, a także filtr HEPA-14, który powstrzymuje wirusa i inne mikroskopijne cząstki. Wydajność czyszczenia wynosi do około 700 m³ na godzinę, co oznacza, że powietrze w normalnym biurze o powierzchni 70 m² będzie filtrowane do 3 razy na godzinę.
Ponieważ GeoGo Clean jest urządzeniem mobilnym, można go łatwo przenieść tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Można go przenosić w określonym pomieszczeniu lub, jeśli jest to wymagane, więcej jednostek można przenieść do tego samego pomieszczenia.

Receive newsletter

Pobierz nasz najnowszy katalog

Bieżący katalog ważny od 2021 jest już dostępny.
Kliknij na poniższy link i uzyskać jeden lub więcej katalogów wysłanych pocztą e-mail.

Katalog żądań

Poproś o katalog

  Informacje o geowentze

  Jesteśmy dynamiczną firmą, która specjalizuje się w rozwoju i produkcji komponentów i systemów do zaawansowanej wentylacji przemysłowej.

  Jesteśmy znani jako pionierzy w tej dziedzinie od 1968 roku.

  Czytaj więcej ›

  Ramiona ekstrakcyjne ›

  Szeroka gama okapów idealnych do ekstrakcji oparów spawalniczych i oparów.

  Filtry ›

  Szeroka gama filtrów przemysłowych – od dymów spawalniczych po mgły olejowe – mamy większość rozwiązań filtrujących.

  Wentylator ›

  Geovent oferuje szeroką gamę wentylatorów do procesów przemysłowych o objętości powietrza do 55.000m³/h.

  Spaliny ›

  Ramiona odciągowe do spawania oparów, oparów i pyłu.