Ramię przedłużające z ramieniem ASA4

Firma wentylacyjna skontaktowała się z Geovent, ponieważ ich klient znalazł nowe pomieszczenia dla swojej kuźni i dlatego potrzebował nowego systemu odciągowego.

Półfabrykaty spawalnicze w ich warsztacie są bardzo duże, więc potrzeba wyjątkowo długich ramion odciągowych ASA 4 była dość pilna. Geovent zasugerował, aby użyli naszych zupełnie nowych ramion przedłużających,wraz z naszymi 4-metrowymi ramionami ASA 4.
To rozwiązanie z nowymi przedłużnikami okazało się idealnym rozwiązaniem. Klient jest bardzo zadowolony z rozwiązania, ponieważ nowe przedłużki Geovent są niezwykle łatwe do umieszczenia nad dużymi półfabrykatami do spawania.
Ramię przedłużające jest zbudowane z bardzo ruchomych łożysk i tulei, dzięki czemu ramię / ramię przedłużające jest bardzo przyjazne dla użytkownika. To, co czyni to ramię przedłużające tak wyjątkowym, to fakt, że jest uniwersalne, tj. jeśli masz to ramię przedłużające w swoim warsztacie i chcesz wymienić ramię odciągowe na przykład na nasze ramię WING, ASA lub COMPACT, wtedy będzie to faktycznie możliwe. Łatwo jest wymienić adapter, umieszczony tuż przed ramieniem przedłużacza, a następnie wymienić ramię.

Receive newsletter

Pobierz nasz najnowszy katalog

Bieżący katalog ważny od 2021 jest już dostępny.
Kliknij na poniższy link i uzyskać jeden lub więcej katalogów wysłanych pocztą e-mail.

Katalog żądań

Poproś o katalog

  Informacje o geowentze

  Jesteśmy dynamiczną firmą, która specjalizuje się w rozwoju i produkcji komponentów i systemów do zaawansowanej wentylacji przemysłowej.

  Jesteśmy znani jako pionierzy w tej dziedzinie od 1968 roku.

  Czytaj więcej ›

  Ramiona ekstrakcyjne ›

  Szeroka gama okapów idealnych do ekstrakcji oparów spawalniczych i oparów.

  Filtry ›

  Szeroka gama filtrów przemysłowych – od dymów spawalniczych po mgły olejowe – mamy większość rozwiązań filtrujących.

  Wentylator ›

  Geovent oferuje szeroką gamę wentylatorów do procesów przemysłowych o objętości powietrza do 55.000m³/h.

  Spaliny ›

  Ramiona odciągowe do spawania oparów, oparów i pyłu.