Geowentylność

Czyste powietrze – czysty sens

Nasza filozofia

Chcemy dostarczać nie tylko produkty i rozwiązania. Chcemy tworzyć wartość.
Uważamy, że bardzo ważne jest, aby nasze produkty i rozwiązania w zakresie wentylacji procesowej i ekstrakcji punktowej zostały zaprojektowane w celu uzyskania najlepszej możliwej funkcjonalności i łatwości użytkowania. Jest to ważne zarówno dla instalatora, jak i dla codziennego operatora.
Priorytetem jest dostarczanie rozwiązań, dzięki czemu nasi klienci otrzymują nie tylko szereg oddzielnych, dobrze funkcjonujących produktów, ale także kompletne rozwiązanie, które rozwiązuje ich problemy.

Danish service – danish quality

Nasze rozwiązania

Aby chronić ludzi w pracy, usuwamy z miejsca pracy spaliny, opary, dym, kurz i inne substancje.
Aby chronić środowisko, filtrujemy powietrze i usuwamy szkodliwe cząstki – i robimy to przy zmniejszonym poziomie hałasu i niskim zużyciu energii.
Nasze produkty są uczciwe i łatwe do zrozumienia. Współpracujemy z różnymi segmentami, z których usuwanie oparów spawalniczych i spalin jest ważne.
Do spawania oparów nasza gama ramion odciągowych, filtrów, wentylatorów i akcesoriów jest typowymi częściami naszej dostawy. Zanim otrzymaliśmy zamówienie od naszego klienta, często udzielaliśmy porad, w jaki sposób powinien zaprojektować system, aby uzyskać optymalne rozwiązanie.
W przypadku gazów spalinowych nasza gama bębnów węży, dysz, kanałów kanałowych i systemów do pojazdów ratowniczych jest często wymagana przez naszych klientów. Różne rozwiązania mogą rozwiązać problemy, a my jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Kiedy nasi klienci nie znajdą optymalnego rozwiązania w naszym standardowym asortymencie, szukamy niestandardowego rozwiązania. Korzystamy z naszej wiedzy, naszych innowacyjnych umysłów i naszej szybkiej reakcji, aby znaleźć rozwiązanie. Jeśli nie możemy znaleźć rozwiązania, jesteśmy o tym szczerzy.

Nasi klienci

Istniejemy dla naszych klientów – firm instalacyjnych. A my istniejemy dla ich klientów – różnych firm przemysłowych, warsztatów samochodowych, szkół, wojska i wielu innych.
Chcemy zapewnić im najlepszą możliwą obsługę, w tym uczciwe produkty, kompetentne porady, szybką reakcję, szybką dostawę, wysoki poziom niezawodności i wiele więcej.
Obsługujemy naszych klientów szeroką gamą produktów i rozwiązań do wentylacji procesowej i ekstrakcji punktowej. Usługa, którą świadczymy na całym świecie.

Nasza propozycja wartości

Biznes z Geovent to wysokie zaangażowanie osobiste, dynamiczne partnerstwo i ogromny nacisk na tworzenie wartości.
Uważamy, że szybkie reakcje, dopasowane rozwiązania i wymiana wiedzy są kluczowymi elementami w osiąganiu rentownych instalacji dla naszych partnerów i zadowolonych klientów końcowych, którzy nie chorują od pójścia do pracy.

Zrównoważony rozwój

Chcemy prowadzić Geovent w harmonii i równowadze z naszymi interesariuszami i całym społeczeństwem.

W związku z tym opracowaliśmy szereg polityk, które określają ogólne wytyczne dla naszej działalności biznesowej, w tym politykę ESG, która dotyczy między innymi zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zasady te są ustalane przez Komitet Wykonawczy i zatwierdzane przez Zarząd. Stale rozwijamy nasze zasady i zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany w razie potrzeby. Polityka jest zawarta w wizji, strategiach i planach Geovent.

W szczególności polityka ESG honoruje obowiązujące przepisy, których zawsze przestrzegamy. Ponadto nieustannie pracujemy nad wspieraniem 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Sharing knowledge makes you strong

Nasze zaangażowanie: Czyste powietrze – Czysty zmysł

Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w zakresie wentylacji lub wyciągu, bez względu na branżę.

bądź na bieżąco!

OUI, S’IL VOUS PLAÎT ENVOYEZ-MOI LE Geovent CATALOGUE