Bierzemy odpowiedzialność - recykling opakowań

Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Nasze opakowania odgrywają zasadniczą rolę w zapewnieniu, że nasze produkty bezpiecznie dotrą do naszych klientów. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że zużycie opakowań może prowadzić do zwiększenia ilości odpadów i wpływu na nasze środowisko. W ramach naszego zobowiązania do realizacji Celu Zrównoważonego Rozwoju ONZ nr 12 dotyczącego odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji zmniejszymy zużycie opakowań i zachęcimy do tego naszych klientów i dostawców.

Recycling label

Nasze cele i działania

Będziemy nadal odpowiedzialną firmą i zmniejszać nasz wpływ na środowisko poprzez

Recycling packaging

Nasze zobowiązanie

Dla nas praca ze zrównoważonym rozwojem to podróż. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę i nowe pomysły, nadążając za nowymi wymaganiami, przepisami i możliwościami. Śledzimy, w jaki sposób formułowane są przepisy zawarte w dyrektywie UE w sprawie opakowań i jakie wymagania przed nami stawia. Jednocześnie angażujemy się w dialog z naszymi dostawcami opakowań na temat tego, jak postrzegają i pracują nad rozwojem produktu.

Zmniejszając zużycie opakowań bez uszczerbku dla jakości, chcemy mieć pewność, że nasze praktyki biznesowe są zgodne z naszymi wartościami bycia odpowiedzialną firmą działającą na rzecz zrównoważonych rozwiązań.

Wierzymy, że wspólnie z klientami, dostawcami i partnerami możemy wziąć na siebie odpowiedzialność i dokonać zmian, aby stworzyć większy obieg zamknięty, a tym samym bardziej zrównoważone rozwiązania.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Recycling packaging

Od recyklingu kartonu do ponownego wykorzystania pudełek

Co o projekcie sądzą nasi pracownicy?

Praca na rzecz zrównoważonego rozwoju wymaga od naszych pracowników pełnego zaangażowania.
Dlatego cieszymy się, że nasi pracownicy wspierają nasze działania.

"Układanie puzzli w różne pudełka zamiast w pudełka o standardowych rozmiarach jest naprawdę zabawne.
Ograniczenie zużycia kartonów jest naprawdę dobre – a zielone naklejki są takie ładne".

Trine Bruun
Stażysta, Administracja

"Obecnie nie wykorzystujemy ponownie wystarczającej liczby pudełek. To wspaniale, że wysyłamy karton do recyklingu, ale jeszcze lepiej, że ponownie wykorzystamy rzeczywiste pudełka".

Peter Madsen
Stock