Doskonała współpraca

Doskonała współpraca

Współpraca to słowo klucz w naszych projektach, które zazwyczaj angażują 3 partnerów: Użytkownika końcowego, instalatora i Geovent.

Instalator i użytkownik końcowy analizują problem użytkownika końcowego – a my znajdujemy najlepsze możliwe rozwiązanie produktowe z instalatorem, który kończy projekt. W ten sposób użytkownik końcowy otrzymuje optymalne rozwiązanie swojego problemu.

W ten sposób instalacje z produktami Geovent są codziennie wykonywane na całym świecie. Duże i małe projekty przechodzą przez naszych pracowników sprzedaży technicznej, którzy pomagają znaleźć optymalne i bezproblemowe rozwiązanie problemu użytkownika końcowego.

Właśnie zakończono mały projekt w firmie AVN Hydraulik, która potrzebowała rozwiązania dla swojego stołu do cięcia. Tutaj węże muszą być skrócone, a ich zróżnicowana długość wymagała elastycznego rozwiązania. Dlatego wspólnie z renomowaną firmą instalatorską E. Klink znaleziono rozwiązanie z ramieniem odciągowym ASA-3 i ramieniem odciągowym COMPACT. Oprócz dużej elastyczności ramienia ASA-3 w zakresie zasięgu i obszaru pokrycia, ramię COMPACT uzupełnia je o wewnętrzne ramię teleskopowe. Umożliwia ono ustawienie ramienia COMPACT dokładnie w miejscu, w którym jest potrzebne, a ponadto można je odsunąć od miejsca pracy, dzięki czemu zapewnia ono wolną przestrzeń, gdy nie jest używane.

Aby zapewnić efektywny odciąg przez ramiona, wybrano wentylator MSFG 200-3. Dzięki wbudowanemu kołu Scirocco, wentylator jest cichy, wytwarza niewiele wibracji i zapewnia znaczne ciśnienie i przepływ na kW. Zapewnia to energooszczędne i zrównoważone rozwiązanie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod nr tel. +45 86 64 22 11 lub [email protected]

Pobierz nasz najnowszy katalog

Bieżący katalog ważny od 2021 jest już dostępny.
Kliknij na poniższy link i uzyskać jeden lub więcej katalogów wysłanych pocztą e-mail.

Katalog żądań

Poproś o katalog

  Informacje o geowentze

  Jesteśmy dynamiczną firmą, która specjalizuje się w rozwoju i produkcji komponentów i systemów do zaawansowanej wentylacji przemysłowej.

  Jesteśmy znani jako pionierzy w tej dziedzinie od 1968 roku.

  Czytaj więcej ›

  Ramiona ekstrakcyjne ›

  Szeroka gama okapów idealnych do ekstrakcji oparów spawalniczych i oparów.

  Filtry ›

  Szeroka gama filtrów przemysłowych – od dymów spawalniczych po mgły olejowe – mamy większość rozwiązań filtrujących.

  Wentylator ›

  Geovent oferuje szeroką gamę wentylatorów do procesów przemysłowych o objętości powietrza do 55.000m³/h.

  Spaliny ›

  Ramiona odciągowe do spawania oparów, oparów i pyłu.