Dostawa pociągów

Geovent dostarczył specjalne rozwiązanie składające się z okapu odciągowego z elektrycznym wciągnikiem spalin z pociągu.

W DSB (The Danish National Rail Company) mieli wyzwanie ze spalinami ze swoich lokomotyw spalinowych. Używane przez nich okapy nie działały prawidłowo, co powodowało, że spaliny zanieczyszczały powietrze w garażu. Przepływ powietrza był zbyt niski, a kaptur nie został zaprojektowany tak, aby prawidłowo wykonywać pracę.
Inżynierowie MOE skontaktowali się z Geovent, aby uzyskać poradę i pomoc w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań. Geovent oferował 24 sterowane elektrycznie okapy z zmotoryzowaną funkcją teleskopową, przeznaczone do odprowadzania spalin spalin. Oznacza to, że gdy pociąg wjeżdża do warsztatu konserwacyjnego, maski są automatycznie opuszczane do pozycji tuż nad rurą wydechową pociągu, a cały gaz jest skutecznie pobierany. Po zakończeniu obsługi pociągu przez personel, maski są automatycznie podnoszone, a pociąg może opuścić garaż.

Rozwiązanie to zostało zatwierdzone przez inżynierów MOE, a projekt był przetargiem otwartym, a E. Klink wygrał pracę. Początkowo prototyp został zainstalowany i przetestowany, dlaczego po kilku poprawkach można było rozpocząć produkcję i instalację.

Podczas procesu odbył się otwarty i pozytywny dialog między wszystkimi stronami, który zakończył się doskonałym wynikiem i zadowolonym klientem.

Te znowu, przykład, że Geovent jest nie tylko dobry w standardowych rozwiązaniach, ale także zdolny do rozwiązywania specjalnych życzeń.

Pobierz nasz najnowszy katalog

Bieżący katalog ważny od 2021 jest już dostępny.
Kliknij na poniższy link i uzyskać jeden lub więcej katalogów wysłanych pocztą e-mail.

Katalog żądań

Poproś o katalog

  Informacje o geowentze

  Jesteśmy dynamiczną firmą, która specjalizuje się w rozwoju i produkcji komponentów i systemów do zaawansowanej wentylacji przemysłowej.

  Jesteśmy znani jako pionierzy w tej dziedzinie od 1968 roku.

  Czytaj więcej ›

  Ramiona ekstrakcyjne ›

  Szeroka gama okapów idealnych do ekstrakcji oparów spawalniczych i oparów.

  Filtry ›

  Szeroka gama filtrów przemysłowych – od dymów spawalniczych po mgły olejowe – mamy większość rozwiązań filtrujących.

  Wentylator ›

  Geovent oferuje szeroką gamę wentylatorów do procesów przemysłowych o objętości powietrza do 55.000m³/h.

  Spaliny ›

  Ramiona odciągowe do spawania oparów, oparów i pyłu.