Rozwiązanie odciągowe dla Audi

Nie przewidywano, aby GEOVENT w Viborgu dostarczył rozwiązanie wentylacyjne gumpens Auto Audi/Volkswagen w Norwegii. Jednak silna koncentracja na zwiększonej wartości i długoterminowych rozwiązaniach sprawiła, że firma zaangażowała się w prestiżowy projekt budowlany, w którym funkcjonalność i estetyka idą w parze.

W GEOVENT, którzy są specjalistami w zakresie niestandardowych rozwiązań wentylacyjnych dla przemysłu samochodowego, wierzą w wartość bycia o trzy kroki przed klientem i odwagi, aby sięgnąć po długoterminowe rozwiązania, a nie tylko mówić o cenie. Thomas Molsen, Dyrektor Sprzedaży w GEOVENT, mówi: „W GEOVENT martwimy się o tworzenie wartości przed zamówieniem. Naszym najwyższym priorytetem nie jest uczynienie rzeczy tak tanimi, jak to tylko możliwe, ale stworzenie dodatkowej wartości dla klienta. Z drugiej strony nigdy nie sprzedajemy rozwiązania, którego klient nie potrzebuje, ale skupiamy się na tworzeniu wartości wyłącznie poprzez rozwiązania długoterminowe – także na rozwiązaniach, które mogą nie wynikać z dokumentacji przetargowej.”

GEOVENT przyszedł z
zimna
Nie przewidywano, że GEOVENT dostanie pracę, ale precyzyjne myślenie dalej niż klient i tworzenie dodatkowej wartości były częścią parametrów, których ITEK, norweski partner geovent, szukał w związku z umową wentylacyjną. Heikki Systad, Market Manager w ITEK: „GEOVENT uzupełnia ITEK w segmentach takich jak spawanie, spaliny, filtry przeciwpyłowe itp., A firma jest elastyczna i innowacyjna. Współpraca jest konstruktywna i przyjemna oraz obejmuje wszystkie czynniki ludzkie, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dłuższej perspektywie. Nasze długie stosunki zostały wzmocnione w ciągu ostatnich kilku lat.»

Piękny i
funkcjonalny
Zdalnie sterowane bębny węży z automatycznym startem/stopem, systemy szynowe dla mobilnych jednostek odciągowych, amortyzator silnika do wszystkich jednostek odciągowych, wentylator sterowany ciśnieniem, który zmniejsza poziom hałasu i optymalizuje zużycie energii, a także wyposażenie ze specjalnym lakierem według wyboru koloru przez Gumpens Auto. W Gumpens Auto, gdzie mają 27 miejsc pracy, zwracają szczególną uwagę na szczegóły. Thomas Molsen mówi: „Gumpens Auto to niezwykle miły salon samochodowy, w którym estetyka i funkcjonalność idą w parze. Musimy również pamiętać, że jesteśmy tylko jednym z elementów układanki w ogólnym obrazie. Realizacja prestiżowego projektu budowlanego, takiego jak Gumpens Auto, wymaga silnej współpracy między zawodami. „

Pobierz nasz najnowszy katalog

Bieżący katalog ważny od 2021 jest już dostępny.
Kliknij na poniższy link i uzyskać jeden lub więcej katalogów wysłanych pocztą e-mail.

Katalog żądań

Poproś o katalog

  Informacje o geowentze

  Jesteśmy dynamiczną firmą, która specjalizuje się w rozwoju i produkcji komponentów i systemów do zaawansowanej wentylacji przemysłowej.

  Jesteśmy znani jako pionierzy w tej dziedzinie od 1968 roku.

  Czytaj więcej ›

  Ramiona ekstrakcyjne ›

  Szeroka gama okapów idealnych do ekstrakcji oparów spawalniczych i oparów.

  Filtry ›

  Szeroka gama filtrów przemysłowych – od dymów spawalniczych po mgły olejowe – mamy większość rozwiązań filtrujących.

  Wentylator ›

  Geovent oferuje szeroką gamę wentylatorów do procesów przemysłowych o objętości powietrza do 55.000m³/h.

  Spaliny ›

  Ramiona odciągowe do spawania oparów, oparów i pyłu.