Zrównoważony rozwój – w centrum uwagi dla nas i naszych klientów

Cieszymy się, gdy możemy pomóc w poprawie środowiska pracy w duńskich i międzynarodowych firmach.

Cieszymy się, gdy możemy pomóc w poprawie środowiska pracy w duńskich i międzynarodowych firmach. Na przykład w branży farb i lakierów, w której zazwyczaj stawiane są wysokie wymagania dotyczące odpowiedzialności.

Nowocoat Industrial A/S to innowacyjna i nowoczesna fabryka farb i lakierów, której korzenie sięgają 1861 roku, dostarczająca powłoki do zastosowań przemysłowych, profesjonalnych i dla majsterkowiczów. Opierają się na swojej pracy z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ i obecnie zdecydowali, że wszystkie części firmy powinny być oparte na jakościowym zrównoważeniu.

Procesy mające na celu ciągłą pracę nad lepszymi i bezpieczniejszymi warunkami pracy, ostrzejsze zasady etyczne i dążenie do bardziej ekologicznego i opartego na bio produktach asortymentu są traktowane na równi ze zrównoważonym rozwojem w procesie produkcji.

Część z 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ skupia się na uczynieniu środowiska pracy bezpiecznym dla wszystkich pracowników, co jest w pełni zgodne z produktami Geovent. Dlatego wiele firm wybiera produkty Geovent do usuwania niepożądanego dymu i pyłu z procesów produkcyjnych. Jak widać na zdjęciu z produkcji firmy Nowocoat.

Jeśli klienci Geovent chcą połączyć poprawę środowiska pracy z energooszczędnym odciągiem procesów, Geovent posiada sterowniki, przetwornice częstotliwości i inne rozwiązania, które zapewniają niższe zużycie energii dla całkowitego rozwiązania odciągu.

Jeśli masz uwagi lub pytania, skontaktuj się z nami pod nr tel. +45 86 64 22 11 lub [email protected]

Pobierz nasz najnowszy katalog

Bieżący katalog ważny od 2021 jest już dostępny.
Kliknij na poniższy link i uzyskać jeden lub więcej katalogów wysłanych pocztą e-mail.

Katalog żądań

Poproś o katalog

  Informacje o geowentze

  Jesteśmy dynamiczną firmą, która specjalizuje się w rozwoju i produkcji komponentów i systemów do zaawansowanej wentylacji przemysłowej.

  Jesteśmy znani jako pionierzy w tej dziedzinie od 1968 roku.

  Czytaj więcej ›

  Ramiona ekstrakcyjne ›

  Szeroka gama okapów idealnych do ekstrakcji oparów spawalniczych i oparów.

  Filtry ›

  Szeroka gama filtrów przemysłowych – od dymów spawalniczych po mgły olejowe – mamy większość rozwiązań filtrujących.

  Wentylator ›

  Geovent oferuje szeroką gamę wentylatorów do procesów przemysłowych o objętości powietrza do 55.000m³/h.

  Spaliny ›

  Ramiona odciągowe do spawania oparów, oparów i pyłu.