Pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązanie

Dysponujemy profesjonalnym zespołem sprzedaży technicznej, który poprowadzi Cię i doradzi

Posiadamy gamę standardowych produktów, które zaspokoiły wszystkie najbardziej normalne potrzeby w zakresie odsysania i wentylacji gazów spalinowych, oparów, pyłów itp. Jeśli jednak potrzebujesz specjalnego rozwiązania, nasz zespół jest gotowy, aby Cię poprowadzić.
Skontaktuj się z nami i daj nam usłyszeć o swoich wyzwaniach, abyś mógł stworzyć zdrowe i bezpieczne miejsce pracy.

Właściwe rozwiązanie

W Geovent mamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych zadań

Wiemy, że zadowoleni klienci zawsze wracają. Jako klient Geovent otrzymasz poważne i kompetentne porady dotyczące energooszczędnych i niezawodnych systemów wentylacyjnych i odciągowych – niezależnie od Twoich wymagań.

Nasza standardowa gama produktów pokrywa większość potrzeb, ale często dostarczamy również rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb klienta.

Profesjonalne rozwiązanie obejmuje usługi związane z produktami. Nasza elastyczność i fakt, że mamy wiele naszych produktów w magazynie oznacza, że mamy krótkie terminy dostaw.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom uniknąćproblemów. Nasze podejście sprawiło, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców na rynku z solidną pozycją w ponad 22 krajach.

Uzyskaj wgląd krok po kroku w proces dostosowywania produktów

Geovent jest zaangażowany w cały proces – od początku do gotowego produktu. Mamy doświadczenie w dostosowywaniu produktów w razie potrzeby.

Zespół
sprzedaży
Klient dzwoni i konsultuje się z naszym wykwalifikowanym personelem technicznym.
Razem znajdują optymalne rozwiązanie. Dostosujemy nasze produkty, jeśli nasze standardowe rozwiązania nie będą odpowiadały potrzebom klienta.

Twój produkt został stworzony
Projektowane są standardowe rozwiązania i produkty niestandardowe. Rysunki produktów wykonane są w 3D.

Od programu projektowego do gotowego produktu
Zaczynamy produkować Twoje zamówienie na podstawie specyfikacji i rysunków Twojego produktu. Części są wybijane, stalowe płyty są wygięte i tak dalej.
Po wyprodukowaniu wszystkich części są one montowane w produkcie końcowym.

Pakujemy i dostarczamy Twoje towary
Starannie pakujemy Twoje produkty i przygotowujemy je do wysyłki. Nasza firma transportowa zabezpiecza dostawę we właściwym czasie i miejscu, a Ty będziesz mógł śledzić dostawę na naszej platformie Track & trace.
Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego po dostawie, jesteśmy tu dla Ciebie.

Roztwory wzorcowe

Geovent A/S posiada szeroki wybór standardowych produktów, co oznacza, że posiadamy rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Mamy doświadczenie między innymi w przemysłowym wydobyciu i ekstrakcji spalin z np. pojazdów ratowniczych, instalacji wojskowych, hal inspekcyjnych itp. Dało nam to cenne doświadczenie w zakresie niestandardowych rozwiązań dla klientów, w których wymagania są większe niż zwykle.

Geovent to specjaliści od rozwiązań podążających za pojazdem, co wymaga know-how i doświadczenia.

Indywidualne rozwiązania

Geovent A/S jest również w stanie dostarczać niestandardowe rozwiązania. Z przyjemnością dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb klientów. Jeśli obecnie masz potrzebę ekstrakcji, której nie można rozwiązać za pomocą standardowych komponentów, z przyjemnością zapewniamy niewiążącą ofertę niestandardowego rozwiązania. Zawsze możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy jest to mgła olejowa, pył, opary, spaliny czy coś innego. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich wyzwaniach. Wszystkie nasze rozwiązania spełniają wymagania zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy.

bądź na bieżąco!

OUI, S’IL VOUS PLAÎT ENVOYEZ-MOI LE Geovent CATALOGUE